Reference

Advokátní kancelář Scholz a Malý

Je advokátní kancelář s aktivním přístupem a vysoce kvalifikovaným týmem právníků.

Duhovka (Systemická fabrika)

Základní škola Duhovka je česko-anglická škola prvního stupně, která k výuce používá metodu Marie Montessori. Zaměřuje se u dětí na rozvoj sebedůvěry a schopností.

e-consulting (Systemická fabrika)

E-Consulting Czech s.r.o. se zaměřuje na zpracování účetnictví a mezd dle české, slovenské a polské legislativy. Poskytuje sdílené formy účtování s online přístupem.

Emea (Systemická fabrika)

EMEA s.r.o. poskytuje služby call centra, především aktivní a pasivní telemarketing. Zároveň se zabývá poskytováním technologií pro audio-webové konference.

GTL

GTL, spol. s r.o. je logistická společnost, poskytující služby v oblasti mezinárodní kamionové dopravy, spedice, skladování a přepravu kusových zásilek - sběrnou službu.

HKDW

HKDW Legal s.r.o. je advokátní kancelář, poskytující své služby ve všech významných oborech práva. Právní služby poskytuje v českém, anglickém a německém jazyce.

instand

Společnost Instand podporuje prosazování  kvality v poskytovaných sociálních a ostatních veřejných službách a přispívá k ochraně práv uživatelů zejména sociálních služeb.

Lesní MŠ Kulíšek

Lesní MŠ Kulíšek je školkou inspirovanou skautskou výchovou. Větší část průvodců vyrostla ve skautském oddíle, někteří jsou ve skautingu aktivní dodnes.

Lehká hlava (Systemická fabrika)

Restaurace Lehká hlava patří mezi restaurace společnosti Budha s.r.o. a je vegetariánskou restaurací s cílem potěšit smysly a odlehčit Vaší hlavě. Interiér navrhli čeští umělci.

maitrea 105x158

Restaurace Maitrea patří mezi restaurace společností Budha s.r.o. a vaří vegetariánská jídla tak, aby si na něm pochutnali i nevegetariáni.

manopoulos logo bar

Řecká společnost Manopoulos vyrábí od roku 1970 luxusní historické sady šachových souprav. Pro tohoto klienta poskytujeme naše služby v řečtině.

modra pyramida

Modrá pyramida se specializuje na finanční plánování z oblasti úvěrů na bydlení, spoření, investic a pojištění. Finanční poradci jsou schopni připravit finanční plán na míru konkrétních potřeb.

Schulte - technická správa budov

Firma SCHULTE byla založena před více než 45 lety v Německu a za tuto dobu se stala v Evropě synonymem pro nejúčinnější topné systémy pro halové objekty.

Scio

Scio.

Taxi Modrý Anděl

MODRÝ ANDĚL s.r.o. je společnost zajišťující nejen klasickou taxislužbu, ale také odvoz vlastním vozem a transfery na a z letiště. Nabízí širokou škálu rezervací vozu.

Via Libertatis

VIA LIBERTATIS je komunitní nezisková organizace zabývající se pedagogikou Marie Montessori.

wustenrot

Společnost Wüstenrot nabízí svým klientů služby v oblasti stavebního spoření, rodinných financí, hypotéční a pojišťovací služby. Počástky skupiny Wüstenrot jsou datovány do 20. let 20. století.

Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Kralupy

Dovřákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická fungující již od roku 1923.

Gymnázium Na Zátlance

Klasické gymnázium s rozšířenou výukou jazyků, které má rovněž experimentální třídu s alternativním studijním programem ALT.

Kollárovka

Tzv. Kollárovka je Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická s tradicí od roku 1874.

Soukromá sportovní škola Litvínov

Sportovní soukromá škola Litvínov má desetiletou tradicí, která přestože má sportovní zaměření, je otevřená všem, kteří chtějí kvalitní základní vzdělání.

MŠ Nelahozeves

Mateřská škola v Nelahozevsi byla otevřena v roce 1962. V současné době funguje s kapacitou pro 40 dětí.

ZŠ Antonína Čermáka

Základní škola a Mateřská škola Antonína Čermáka se zaměřuje na přírodovědnou, zejména ekologickou výchovu a na rozvoj tvořivosti děti.

ZŠ Kunratice

Základní škola s tradicí trvající více než 280 let.

Systemická fabrika

Dáme vás do kupy!
    Systemická fabrika
  Dejvická 255/18
    160 00  Praha 6-Dejvice
  fabrika@systemickafabrika.cz
     
  Facebook
  Instagram
  Linkedin