nas tym

Náš tým

Jsme čtyři. Jsme tým. Jsme ženy.

Jsme dlouholeté profesionální koučky, terapeutky a lektorky. Již v roce 2015 jsme spojily své síly, abychom vám nabídly ucelený a komplexní způsob, jak transformovat své myšlenky a přesvědčení a objevit nové možnosti a hluboké porozumění sebe sama.

Zaměřujeme se na spolupráci s jednotlivci, firmami i vzdělávacími institucemi. Našim srdcovým projektem je ale také seberozvojový program pro ženy ZEN Up!, v němž pomáháme ženám naladit se na své přirozené ženství a cítit se spokojeně v soukromém i pracovním životě.

Afaf Hennane (Systemickafabrika.cz)

Afaf Hennane

Jsem silná, inspirativní a laskavá. Při práci s klienty využívám svou výjimečnou intuici, díky níž se umím rychle vcítit do jejich potřeb a problémů. Věřím, že naše myšlenky tvoří náš vlastní svět. Proto si velmi cením svých klientů, kteří se rozhodli změnit své nefunkční vzorce myšlení a převzali svůj život do vlastních rukou. Pomůžu vám dosáhnout pozitivních změn v atmosféře laskavosti a důvěry.

Číst víceReference

 

Katka Kučerová (Systemickafabrika.cz)

Katka Kučerová

Věřím, že každý z nás je autorem svého života. Jsem přirozeně zvědavá a fascinovaná lidskými příběhy. Ve vtipu říkám, že jsem profesionální posluchačka příběhů, co ví, kdy příběh přerušit otázkou. Těší mě budovat a navazovat vztahy. Ráda zkoumám, jak funguje systém. Díky zkušenosti a taky intuici dokážu rozpoznat, kde běží jako dobře promazaný stroj a kde naopak drhne. Budu vaší oporou při objevování sebe sama.

Číst víceReference

 

Nasta Sahoo (Systemickafabrika.cz)

Anastasia Sahoo

Pro mne je nejdůležitější svoboda, láska, přijetí a otevřenost. S oblibou říkám, že jsem právě tím, čím jsou naše myšlenky, a proto nám v Systemické fabrice pomáhám měnit své nastavení mysli bez obav a s lehkostí. Jsem empatickou a trpělivou průvodkyní jednotlivcům i firmám na jejich cestě k objevování nových pohledů na svět. Jsem bezprostřední, plná energie a vždy připravená nasměrovat vás k životu, po kterém toužíte.

Číst víceReference

 

Zuzka Rambousková (Systemickafabrika.cz)

Zuzka Rambousková

Říkají o mne, že jsem výjimečně houževnatá součást Systemické fabriky. Mám dar budovat dlouhodobé vztahy, a to s respektem, odpovědností a odvahou. Mým mottem je “Méně bourat, více měnit!” Proto i v mé praxi a přístupu vždy převládá snaha nahlédnout na problémy a překážky z jiné perspektivy a pomoci klientům stavět pevné základy pro jejich životní proměnu.

Číst víceReference

 

Systemická fabrika

Dáme vás do kupy!
    Systemická fabrika
  Dejvická 255/18
    160 00  Praha 6-Dejvice
  fabrika@systemickafabrika.cz
     
  Facebook
  Instagram
  Linkedin