Pro Ženy - ZEN UP (Systemickafabrika.cz)

Pro ženy - ZEN UP

Fungovat ve světě, který se řídí převážně mužskými principy, ženám nesvědčí. Zaměřujeme se proto na seberozvoj žen nejen ve firemním prostředí prostřednictvím oblíbeného programu ZEN Up! (ženství - energie - napojení). Účastnicím v něm mimo jiné ukážeme, jak se naladit na své přirozené ženství a využít své schopnosti v soukromém i pracovním životě.

Tento jedinečný celoroční seberozvojový a vzdělávací kurz ZEN UP! (ženství - energie - napojení) je zaměřený na rozvoj a posílení ženské energie. Díky programu najdou účastnice způsob, jak být v souladu se svým přirozeným ženstvím každý den, ať už v práci, s partnerem, dětmi nebo rodinou. Vytváříme jedinečný prostor pro osobní růst, vzájemné sdílení a uvědomění si síly ženské energie v každém okamžiku života.

Aktuální nabídka seminářů

Během semináře ZEN UP! účastnice získají:

  • náhled do různých aspektů ženských archetypů a jejich historického významu
  • nástroje a strategie, jak archetypy včlenit do svého profesního života
  • inspiraci na lepší porozumění sobě i ostatním
  • schopnost poznat, co jim energii dodává a co jim ji naopak bere
  • podněty k novým myšlenkám a přístupům, které posílí jejich pracovní efektivitu, týmovost a vlastní spokojenost

Program ZEN pracuje se 4 klíčovými ženskými archetypy – Matka, Amazonka, Hetéra a Kouzelnice. V rámci programu účastnice prozkoumají, jak jejich vlastní nastavení ovlivňuje jejich rozhodování, komunikaci, vedení lidí a vztahy v osobním i pracovním životě.

Pracujeme se skupinami max. 12 žen tak, aby se mohla každá účastnice plně zapojit. Program ZEN nabízíme také jako otevřený kurz.

Pozor! Nabízíme také program ZEN UP! pro firmy, který se zaměřuje na sladění žen a ženské energie ve firemním a pracovním prostředí.

Vzdělávací kurzy:

 

 

Máte zájem o program ZEN? Zajímají vás bližší informace? Neváhejte nás kontaktovat! Přečtěte si také reference našich spokojených klientů.

Systemická fabrika

Dáme vás do kupy!
    Systemická fabrika
  Dejvická 255/18
    160 00  Praha 6-Dejvice
  fabrika@systemickafabrika.cz
     
  Facebook
  Instagram
  Linkedin