Naše filozofie (Systemická fabrika)

Naše filozofie

Při systemickém koučování a terapii vnímáme systém, ve kterém lidé pracují či žijí, jako živý organismus, v němž se všechny jednotlivé prvky navzájem ovlivňují. Lidé jsou pro nás hlavním zdrojem - hledáme jejich motivaci, podněcujeme potřebu a ochotu přemýšlet v širších souvislostech i touhu pracovat na svém vlastním rozvoji. Pomocí metod a nástrojů odhalujeme vztahy, interakce a vzory chování jak jednotlivců, tak i celého systému.

Cílem systemického koučování je pomoci klientům dojít k hlubšímu porozumění svých myšlenek a postojů a identifikovat a řešit problémy nejen na individuální úrovni, ale také v rámci celého funkčního systému.

  • Komplexní pohled - při koučování se zaměřujeme na širší kontext z hlediska jednotlivce i celého systému (firmy, konkrétního týmu, organizace, rodiny apod.).
  • Dynamika vztahů - sledujeme vzájemné interakce a vztahy mezi jednotlivci i skupinami v rámci daného systému. Sledujeme vzory v komunikaci, konfliktech i spolupráci.
  • Zpětná vazba - pomáháme vám růst! Proto podporujeme proces učení svých klientů prostřednictvím kvalitní a objektivní zpětné vazby, která jim umožní chápat dopady jejich chování na celý systém.
  • Rozvoj resilience - díky metodám a nástrojům systemického koučování pomáháme vytvářet odolné a pevné  systémy, které jsou schopny rychle a efektivně reagovat na vnější i vnitřní změny.
  • Systemické nástroje a metody - v rámci dosažení maximálního efektu používáme v rámci systemické terapie různorodé metody a nástroje. Kombinujeme vzdělávání, sdílení, simulace, hraní rolí, koučovací rozhovory apod.

V Systemické fabrice věříme, že každý jednotlivec může dosáhnout zásadní změny, pokud se pro ni sám rozhodne. Náš tým kouček a lektorek je připraven vést vás po cestě, na níž získáte odpovědi na důležité otázky svého života a která vám umožní využít svůj potenciál naplno!

Pokud chcete i vy pocítit svěží vítr, který postrčí vás či vaši firmu správným směrem, pak nás neváhejte kontaktovat! V naší nabídce služeb systemického koučování pro jednotlivce, firmy i vzdělávací organizace si určitě vyberete.

Systemická fabrika

Dáme vás do kupy!
    Systemická fabrika
  Dejvická 255/18
    160 00  Praha 6-Dejvice
  fabrika@systemickafabrika.cz
     
  Facebook
  Instagram
  Linkedin